Odalarımız

Süit - Jakuzili Şömineli Balkonlu Oda
Giriş katında jakuzili, şömineli ve balkonlu 40mt2 büyüklüğe sahip olan odamızdır. Bahçe ve havuz manzaralı olan odamızın 1 king size çift kişilik ve 1 tek kişilik yatağı mevcut olup 1 ek yatak konarak 4 kişinin konaklaması mümkün olur. Odada 40" Led tv, media oynatıcı, klavye, klima, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, para kasası ve mini bar bulunmaktadır. Şömineli ve taş duvarlı olması sebebi ile Cumbalı Konak Alaçatı küçük otelleri arasında farklılaşmıştır ve kış konseptine de uygundur. Otelimizde bu oda tipinden sadece 1 tane bulunmaktadır.

Delux - Jakuzili Şömineli Balkonlu Oda
Üst katta jakuzili, şömineli ve balkonlu 30mt2 büyüklüğe sahip olan odamızdır. Bahçe ve havuz manzaralı olan odamızın 1 king size çift kişilik yatağı mevcuttur. Odada 32" Led tv, media oynatıcı, klavye, klima, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, para kasası ve mini bar bulunmaktadır. Şömineli olması sebebi ile Cumbalı Konak Alaçatı küçük otelleri arasında farklılaşmıştır ve kış konseptine de uygundur. Otelimizde bu oda tipinden sadece 1 tane bulunmaktadır.

Delux - Şömineli Balkonlu Oda
Giriş katında bulunan balkonlu, şömineli, bahçe ve havuz manzaralı, 24mt2 büyüklüğündeki odamızdır. Odamızın king size çift kişilik yatağı mevcut olup, 1 ek yatak ile 3 kişinin konaklaması mümkün olur. Odada 32" Smart Led tv, media oynatıcı, klavye, klima, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, para kasası ve mini bar bulunmaktadır. Şömineli ve taş duvarlı olması sebebi ile Cumbalı Konak Alaçatı küçük otelleri arasında farklılaşmıştır ve kış konseptine de uygundur. Otelimizde bu oda tipinden sadece 1 tane bulunmaktadır.

Suit - Şömineli Balkonlu Oda
Üst katta şömineli ve iki ayrı bölümden oluşan balkonlu 30mt2 büyüklüğe sahip olan odamızdır. Bahçe ve havuz manzaralı olan odamızın 1 king size çift kişilik ve 1 tek kişilik yatağı mevcut olup 1 ek yatak konarak 4 kişinin konaklaması mümkün olur. Yatak ve oturma odası şeklinde 2 ayrı bölümden oluşan odamızda 2 adet led tv, 2 adet klima, minibar, para kasası, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo malzemeleri ve terlik bulunmaktadır. Şömineli olmasından dolayı kış konseptine uygundur. Otelimizde bu oda tipinden sadece 1 oda bulunmaktadır.

Superior - Balkonlu Oda
Üst katta balkonlu ve cumbalı olan 18 mt2 büyüklüğe sahip bahçe ve havuz manzaralı odalamız, king size çift kişilik yatağa sahip olup cumbasındaki sedirde bulunan tek kişilik yatakla birlikte 3 kişinin konaklaması mümkün olur. Odada Led tv, klima, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, para kasası ve minibar, ücretsiz banyo malzemeleri ve terlik bulunmaktadır. Otelimizde bu oda tipinden sadece 1 oda bulunmaktadır.

Superior Oda
Üst katta ve cumbalı olan18 ila 20mt2 büyüklüğe sahip şehir manzaralı odalarımız, çift kişilik yatağa sahip olup 1 ek yatakla 3 kişinin konaklaması mümkün olur. Odada Led tv, klima, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, para kasası ve minibar, ücretsiz banyo malzemeleri ve terlik bulunmaktadır. Otelimizde bu oda tipinden sadece 3 oda bulunmaktadır.

Standart Oda
Giriş katında bulunan 20mt2 büyüklüğünde, birleştirilebilir 2 tek kişilik yatağa sahip oda tipidir. Odada led tv, klima, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, para kasası ve minibar, ücretsiz banyo malzemeleri ve terlik bulunmaktadır. Otelimizde bu oda tipinden sadece 2 oda bulunmaktadır.

Ekonomik Oda
-1 katta bulunan, 16mt2 büyüklüğünde, 60 cm yüksekliğinde pencereleri bulunan sade dekorasyona sahip, birleştirilebilir 2 tek kişilik yatağa sahip oda tipidir. Odalarda uydu tv, klima, kablosuz internet, saç kurutma makinası, ücretsiz banyo malzemeleri ve terlik bulunmaktadır. Otelimizde bu oda tipinden sadece 2 oda bulunmaktadır.