Hakkımızda


Alaçatı'daki yaşama en büyük şahit taşlarıdır..." Bu düşünceyle, 1800 lü yıllardaki ismi Alatzata olan dönemden tutun Alacaat ve günümüzdeki Alaçatı'ya dek tarihteki tüm anıları, yaşamı harmanlayarak size sunmak istedik ve yıkılan rum evlerinden tek tek topladığımız 57 römork taş ile küçük otelimizi oluşturduk.

Alaçatı mimarisini kullanarak yaptığımız ve 12 ay boyunca hizmet verdiğimiz Cumbalı Konak Alaçatı'da 5'i cumbalı olmak üzere toplam 13 oda mevcut. Bir de küçük yemyeşil, sardunya, begonvil ve lavanta kokularıyla bütünleşmiş bahçemizin yanında yöremize ait, organik ev yapımı ürünlerle köy kahvaltısı...

Alaçatı'nın kalbinde 5'i cumbalı olmak üzere 13 odalı bir Alaçatı oteli olan Cumbalı Konak Alaçatı'da huzurlu ve farklı bir atmosfer bulacaksınız.

Cumbalı Konak Alaçatı, Alaçatı butik otelleri arasında farklılaşarak özel hizmetleriyle sizlere Alaçatı merkezde keyifli konaklama imkanı sunuyor.

Yılın her zamanında hizmet veren ve Alaçatı otelleri arasında önemli bir yere sahip olan Cumbalı Konak Alaçatı, konaklamalarınızı unutulmaz anların yaşandığı bir zevke dönüştürüyor.

Otelimizden restoranların bulunduğu meşhur Kemalpaşa Caddesi'ne yürüyerek sadece 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Bölgede Cumartesi günleri otelin bulunduğu alanı da kapsayan halk parazı kurulmaktadır. Cumartesi günü haricinde aracınızla rahat bi şekilde ulaşabileceğiniz otelimizin önünde halka açık otopark mevcut. Alaçatı plajları, Surf okulları ve ılıca plajına uzaklığı ise 2-3km. Adres detayı için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Not: Havuz ölçülerimiz 11mt X 5mt, derinlik ise 1,5mt dir.